Naše výhody
  • Dárek dle vlastního výběru
  • Doprava od 50Kč
  • Kamenné PARFUMERIE
  • Vlastní sklady
  • Nejnižší ceny
  • Pouze originální parfémy
  • Dodání přes výdejní místa Zásilkovna.cz
  • Tisíce spokojených zákazníků
Hlavní stránka  >  Hračky  >  Hračky pro holky  >  Panenky  >  L.O.L. Surprise  >  L.O.L. Surprise Lights Glitter Neonová třpytková panenka
novinka
L.O.L. Surprise Lights Glitter Neonová třpytková panenka
Sdílej

L.O.L. Surprise Lights Glitter Neonová třpytková panenka

Kód: P06298
Výrobce: MGA
260 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Množství
Popis produktu
Komentáře

Objev novou Neonovou třpytkovou panenku a spoustu třpytivých doplňků. Každá vrstva může napovědět, jaká panenka se uvnitř skrývá. Panenka může měnit barvu v ledové či teplé vodě nebo překvapit, když dostane napít z lahvičky. Balení obsahuje světlo, které odhalí neonové barvy na postavičkách.

Obsah balení:
* 8 překvapení
* 1 Neonová třpytková panenka
* třpytivé doplňky pro panenky i zvířátka
* 1 sběratelský plakátek
* 1 světlo, která odhalí neonové překvapení

Nevhodné pro děti do 3 let. Malé části. Nebezpečí zalknutí.
Důležité informace:
Před použitím zakryjte hrací plochu tak, abyste předešli případnému poškození vodou. Postavička buď pláče, čůrá, plive nebo mění barvu. Pro lepší výsledky dejte postavičce napít z lahvičky 2x. Nedávejte jí pít příliš teplou vodu (více než 43 °C). Nedávejte ji do příliš teplé vody (více než 43 °C). Nevystavujte postavičku delší dobu na přímém slunci, může dojít k poškození funkce změny barvy. po každém hraní vymáčkněte všechnu vodu z postavičky i lahvičky. Osušte postavičku suchým hadříkem a nechte vyschnout v dobře větrané místnosti. K osušení nepoužívejte žádné předměty vydávající teplo. Baterkou miřte na postavičku a její outfit zblízka, abyste odhalili neonová překvapení. Neonová překvapení se projeví pouze na určitých částech těla postavičky a doplňcích. Ne všechny doplňky mají neonová překvapení. Baterku nedávejte do vody ani ji nenavlhčete. Nemiřte světlem do očí! po každém hraní baterku vypněte, abyste šetřili baterie. Pro vystavení postavičky v kouli ji umístěte do stojánku ve vzpřímené poloze. Vyhněte se přehnané síle při naklánění hlavy postavičky. Změna barvy: Změna barvy za studena nastane při cca 15 °C, nejlepší efekt je však při 0 °C a méně. Změna barvy za tepla nastane při cca 38 °C. Pouze některé postavičky mění barvu. Změna barvy se projeví pouze na určitých částech těla postaviček nebo na některých částech jejich příslušenství. Pokud nedojde ke změně barvy dostatečně rychle, může být teplota plastu podobná teplotě vody. Teplota vody, ve které dojde ke změně barvy, může být ovlivněna počasím. Efekt změny barvy má dlouhou, ale omezenou životnost.

Varování:
Tento typ výrobku obsahuje knoflíkové baterie. Spolknutí knoflíkové baterie může do 2 hodin způsobit vnitřní chemické popáleniny a následně smrt. Použitých baterií se ihned zbavte a nové neskladujte v dosahu dětí. Pokud došlo ke spolknutí baterie, ihned vyhledejte lékařskou pomoc!

Baterie a instalace:
3 x 1,5 V AG3 (LR41). Baterie musí instalovat a měnit dospělý. Pomocí křížového šroubováku vyndejte víčko z otvoru na baterie pod světlem na baterce. Vložte tři nové baterie, ujistěte se, že (+) a (-) jsou vloženy správným směrem a víčko přišroubujte zpět. Bezpečnostní informace k bateriím: Pro delší výdrž používejte alkalické baterie správného typu. Dbejte správné polarity. Nepoužívejte současně baterie různého stáří, typu, nenabíjecí s nabíjecími. Baterie nezkratujte. Pokud výrobek delší čas nepoužíváte, vyjměte baterie, abyste předešli jejich vytečení. Vybité baterie vyjměte. Použité baterie odevzdávejte na sběrných místech. Nenabíjejte nenabíjecí baterie. Nabíjecí baterie nabíjejte pouze pod dohledem dospělého. Před nabíjením baterií je vyjměte z výrobku. Baterie nevystavujte ohni, mohly by vytéct nebo explodovat.

L.O.L. Surprise Lights Glitter Neonová třpytková panenka

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat příspěvěk

Hlídání produktu
L.O.L. Surprise Lights Glitter Neonová třpytková panenka
Oznámit, až cena klesne pod
Kč s DPH
Oznámit každou změnu ceny
Oznámit, až bude zboží skladem
Váš email