Naše výhody
  • Dárek dle vlastního výběru
  • Doprava od 50Kč
  • Kamenné PARFUMERIE
  • Vlastní sklady
  • Nejnižší ceny
  • Pouze originální parfémy
  • Dodání přes výdejní místa Zásilkovna.cz
  • Tisíce spokojených zákazníků
Hlavní stránka  >  Hračky  >  Hračky pro holky  >  Panenky  >  L.O.L. Surprise  >  L.O.L. Surprise Lights Series - Neonová velká ségra OMG - Groovy Babe
L.O.L. Surprise Lights Series - Neonová velká ségra OMG - Groovy Babe
Sdílej

L.O.L. Surprise Lights Series - Neonová velká ségra OMG - Groovy Babe

Kód: P06300
Výrobce: MGA
899 Kč
Dostupnost: 9-14 dní
Množství
Popis produktu
Komentáře

Rozbal 15 překvapení s L.O.L. Surprise! OMG Velké neonové ségry milují módu, mají skvělé česatelné vlásky a vlastní styl. Balení obsahuje nové outfity a doplňky, které doladí osobitý styl každé velké ségry. V balení najdeš světlo, které odhalí neonová překvapení na panenkách ze série Lights. Balení je zároveň hrací plochou.

Obsah balení:
* 15 překvapení v každém balení, např.: boty, doplňky, outfit, stojánek na panenku a další
* 1 L.O.L. Surprise! panenka O.M.G. Velká neonová ségra
* baterku, která odhalí neonové barvy na panenkách
* balení je možné použít jako šatník

Nevhodné pro děti do 3 let. Malé části. Nebezpečí zalknutí.
Sedátko je uloženo pod základnou stojanu. Pokud panenka bude sedět, dejte na stojan klip ve tvaru „C“ pro její oporu. Baterkou miřte na panenku a její outfit zblízka, abyste odhalili neonová překvapení. Neonová překvapení se projeví pouze na určitých částech těla panenky a doplňcích. Ne všechny doplňky mají neonová překvapení. Baterku nedávejte do vody ani ji nenavlhčujte. Nemiřte světlem do očí! Po každém hraní baterku vypněte, abyste šetřili baterie. Nenechávejte panenku delší dobu na přímém slunci.

Varování:
Tento typ výrobku obsahuje knoflíkové baterie. Spolknutí knoflíkové baterie může do 2 hodin způsobit vnitřní chemické popáleniny a následně smrt. Použitých baterií se ihned zbavte a nové neskladujte v dosahu dětí. Pokud došlo ke spolknutí baterie, ihned vyhledejte lékařskou pomoc!

Baterie a instalace:
3 x 1,5 v AG3 (LR41). Baterie musí instalovat a měnit dospělý. Pomocí křížového šroubováku vyndejte víčko z otvoru na baterie v zadní části baterky. Vložte 3 nové baterie, ujistěte se, že (+) a (-) jsou vloženy správným směrem a víčko přišroubujte zpět. Bezpečnostní informace k bateriím: Pro delší výdrž používejte alkalické baterie správného typu. Dbejte správné polarity. Nepoužívejte současně baterie různého stáří, typu, nenabíjecí s nabíjecími. Baterie nezkratujte. Pokud výrobek delší čas nepoužíváte, vyjměte baterie, abyste předešli jejich vytečení. Vybité baterie vyjměte. Použité baterie odevzdávejte na sběrných místech. Nenabíjejte nenabíjecí baterie. Nabíjecí baterie nabíjejte pouze pod dohledem dospělého. Před nabíjením baterií je vyjměte z výrobku. Baterie nevystavujte ohni, mohly by vytéct nebo explodovat.

L.O.L. Surprise Lights Series - Neonová velká ségra OMG - Groovy Babe

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat příspěvěk

Hlídání produktu
L.O.L. Surprise Lights Series - Neonová velká ségra OMG - Groovy Babe
Oznámit, až cena klesne pod
Kč s DPH
Oznámit každou změnu ceny
Oznámit, až bude zboží skladem
Váš email