Naše výhody
  • Dárek dle vlastního výběru
  • Doprava od 50Kč
  • Kamenné PARFUMERIE
  • Vlastní sklady
  • Nejnižší ceny
  • Pouze originální parfémy
  • Dodání přes výdejní místa Zásilkovna.cz
  • Tisíce spokojených zákazníků
Hlavní stránka  >  Hračky  >  Hračky pro holky  >  Panenky  >  L.O.L. Surprise  >  L.O.L. Surprise Car-Pool Coupe Luxusní auto s bazénem a tanečním parketem
L.O.L. Surprise Car-Pool Coupe Luxusní auto s bazénem a tanečním parketem
Sdílej

L.O.L. Surprise Car-Pool Coupe Luxusní auto s bazénem a tanečním parketem

Kód: P06292
Výrobce: MGA
890 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Množství
Popis produktu
Komentáře

V Luxusním autě ve futuristickém designu s metalickým povrchem můžou jezdit všechny L.O.L. panenky a O.M.G. Velké ségry. Sedačky lze upravit podle velikosti panenky. Zadní část auta můžeš rozložit na taneční parket a bazén. Auto má fungující přední světla, která odhalí neonové barvy na panenkách ze série Lights.

Obsah balení:
* 1 Luxusní auto s metalickým povrchem
* 1 exkluzivní panenka
* nastavitelné sedačky
* taneční parket a bazén v zadní části auta
* fungující světla

Nevhodné pro děti do 3 let. Malé části. Nebezpečí zalknutí. Vyžaduje dohled dospělé osoby při hře s vodou.
Návod: Obrázkový návod přiložen. Před použitím zakryjte hrací plochu, abyste zabránili poškození vodou. 1. Zatlačte na přední světlomety, abyste je otevřeli i zavřeli. 2. Zmáčkněte řadící páku, abyste zapnuli a vypnuli světla. 3. Postavte exkluzivní panenku z balení před světla a objevte její neonová překvapení. Tip: Funguje lépe v tmavé místnosti. 4. Zatáhněte za zadní část auta, kterou tímto vytáhnete. 5. Otočte vytaženou část a zaklapněte ji do zdířek v zadní části auta. Takto získáte bazén a taneční parket! 6. Bazén naplňte do poloviny vodou. Voda by se neměla dostat nad držátka. Za držátka bazén zvednete, abyste z něj mohli vylít vodu po hraní. 7. Posaďte na přední sedadlo OMG Velkou ségru (není součástí balení). 8. Sedadla je možné posunout tak, že na nich mohou sedět OMG Velká ségra i L.O.L. panenka. 9. Zapněte pás do přezky u ramene, aby panenka mohla jet bezpečně. Abyste pás odepnuli, jemně za něj zatáhněte. 10. Sedadla můžete vyndat a použít jako křesílka mimo auto. Důležité informace: Nesedejte si, nestoupejte nebo neskákejte na produkt, mohli byste ho poškodit. Zadní část auta opatrně přestavte na bazén. Nedávejte prsty pod část s bazénem a tanečním parketem, která se zvedá. Před uskladněním vždy vylijte vodu z bazénu a nechte ho vyschnout. Auto lehce otřete hadříkem z mikrovlákna, nepoužívejte froté ručníky, papírové utěrky ani jiné hrubé materiály. Mohli byste poškodit povrch auta. Po hraní vždy utřete rozlitou vodu. Abyste zabránili vylití vody, opatrně zvedněte bazén a vylijte z něj vodu. Po hraní vždy vypněte světla zatlačením na řadící páku, abyste šetřili baterie. Světla budou svítit, i když budou světlomety zavřené, pokud je nevypnete. Pro nejlepší neonová překvapení držte panenku v těsné blízkosti před světly v tmavé místnosti. Nedívejte se delší dobu do světel. Auto, panenku i doplňky nechte před uložením uschnout tak, že vše položíte na hadřík z mikrovlákna v dobře větrané místnosti. Držte vodu dál od místa s bateriemi. Pokud se voda k bateriím dostane, nechte dobře vyschnout. Nevystavujte Luxusní auto přímému slunci po delší dobu, může dojít k poškození barev. Při zvedání auta ho držte za spodek. Auto nezvedejte držením za bazén.


Baterie a instalace:

Obrázkový návod k výměně baterií přiložen. Budete potřebovat: 3 x 1,5 V AAA (LR03) baterie. Baterie musí instalovat a měnit dospělý. Před prvním použitím musíte vložit čerstvé alkalické baterie. Pomocí křížového šroubováku vyndejte víčka z otvoru na baterie ve spodní části Luxusního auta. Vložte 3 nové baterie, ujistěte se, že jsou vloženy správným směrem (+) a (-) a víčko přišroubujte zpět. Bezpečnostní informace k bateriím: Pro delší životnost baterií používejte alkalické baterie. Dbejte správné polarity. Nepoužívejte současně baterie různého stáří, typu, nenabíjecí s nabíjecími. Baterie nezkratujte. Pokud výrobek delší čas nepoužíváte, vyjměte baterie, abyste předešli jejich vytečení. Vybité baterie vyjměte. Použité baterie odevzdávejte na sběrných místech. Nenabíjejte nenabíjecí baterie. Nabíjecí baterie nabíjejte pouze pod dohledem dospělého. Před nabíjením baterií je vyjměte z výrobku.

 

L.O.L. Surprise Car-Pool Coupe Luxusní auto s bazénem a tanečním parketem

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat příspěvěk

Hlídání produktu
L.O.L. Surprise Car-Pool Coupe Luxusní auto s bazénem a tanečním parketem
Oznámit, až cena klesne pod
Kč s DPH
Oznámit každou změnu ceny
Oznámit, až bude zboží skladem
Váš email