Naše výhody
  • Doprava nad 500Kč ZDARMA
  • Kamenné PARFUMERIE
  • Vlastní sklady
  • Nejnižší ceny
  • Pouze originální parfémy
  • Dodání přes výdejní místa Zásilkovna.cz
  • Tisíce spokojených zákazníků
Hlavní stránka  >  Proč parfémy od nás?

Proč parfémy od nás?

Po celou dobu působení na trhu se snažíme mít především zboží nejlepší kvality, všechno zboží odebíráme výhradně u certifikovaných dodavatelů.

Zboží u nás zakoupené je určeno výhradně pro Evropský trh. Veškeré zboží, které nabízíme je tedy 100% originál a totožné se zbožím, které zakoupíte ve známých kamenných parfumeriích. Odstřiky vůní, které nabízíme jsou vyráběny vždy z originálního zboží, které máme otevřené na našich parfumeriích.

Na trhu působíme od roku 2006 a díky naši snaze být především kvalitní a spolehlivou parfumerií jsme odbavili spoustu spokojených zákazníku v Česku i na Slovensku. Naši zákazníci toto potvrzují na Heurece či Seznamu zboží.

     

Působíme také na Instagramu a Facebooku, kde se snažíme Vám být ještě o něco blíže a poradit Vám rychle s každým dotazem. Nákupem zboží v naši internetové či kamenné parfumerii v Ostravě
tedy nepodstupujete žádné riziko. V našich kamenných pobočkách Vás s úsměvem přivítáme a pomůžeme s výběrem vhodného parfému pro Vás či Vaše přátelé. Zboží si u nás můžete prohlédnut i vyzkoušet a poradit se s příjemným personálem, který se Vám vždy bude snažit vyjít ve všem vstříc.Jako bonus k nákupu od nás vždy dostanete malý dárek. :)

Ceny zboží jsou u nás nižší jelikož pracujeme s menšími maržemi než parfumerie v nákupních centrech, kde musejí zaplatit vysoké nájmy a větší počet zaměstnanců. U nás naleznete rodinnou atmosféru, stále tváře a především náš zájem o Vaši spokojenost. Upřednostňujeme kvalitu nad kvantitou a i díky tomu se nám zákazníci vracejí, za co velmi děkujeme.

V případě, že zboží vybíráte přes internet a objednáte špatnou vůni, či parfém z jiného důvodu chcete vrátit, nemáme s tím žádný problém. Peníze vracíme v co nejkratším termínu, avšak zboží musíte vrátit do 14 dnů a neporušno.


V případě, že zboží rozbalíte, vyzkoušíte a zjistíte, že to není to pravé pro Vás, můžete jej také do 14 dnů vrátit, ale v tomto případě si účtujeme poplatek. (viz obchodní podmínky)
Pokud se chcete této situaci vyhnout, doporučujeme si k nové vůni objednat odstřik, kdy si vůni můžete z pohodlí domu vyzkoušet přímo na sobě a vyhnete se tak zbytečným poplatkům za porušení celého parfému.

Naše kamenné parfumerie a odběrná místa

Objednané parfémy a kosmetiku si můžete vyzvednout osobně v našich kamenných parfumeriích v Ostravě Vítkovicích, nebo nově v Ostravě Mariánských horách.

Zboží si můžete nechat zaslat také na zásilkovnu a vybrat si odběrné místo, které vám nejvíce vyhovuje. Se zásilkovnou spolupracujeme již několik let a její služby můžeme doporučit.