Naše výhody
  • Dárek dle vlastního výběru
  • Doprava od 50Kč
  • Kamenné PARFUMERIE
  • Vlastní sklady
  • Nejnižší ceny
  • Pouze originální parfémy
  • Dodání přes výdejní místa Zásilkovna.cz
  • Tisíce spokojených zákazníků
Hlavní stránka  >  Hračky  >  Hračky pro holky  >  Panenky  >  L.O.L. Surprise  >  L.O.L. Surprise Glamper karavan 2v1
L.O.L. Surprise Glamper karavan 2v1
Sdílej

L.O.L. Surprise Glamper karavan 2v1

Kód: P06293
Výrobce: MGA
3 999 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Množství
Popis produktu
Komentáře

L.O.L. Surprise! Karavan 2v1 je první auto pro tvoje L.O.L. panenky. Rozbal více než 55 překvapení, více než 10 různých hracích ploch a jednu exkluzivní panenku. Zadní část karavanu můžeš rozložit na více než 60 cm vysokou a 90 cm dlouhou plochu, kde si tvoje L.O.L. panenky užijí spoustu legrace. Přední část karavanu jezdí jako samostatné auto. Pozor! Světla svítí, klakson troubí. Všechny doplňky je možné po hraní uložit do karavanu.

Obsah balení:
* 1 Karavan 2v1 (auto je možné oddělit od karavanu)
* 1 exkluzivní panenka
* více než 55 překvapení

Karavan je vhodný pro celou kolekci L.O.L. Surprise!, včetně O.M.G. Velké ségry.

Nevhodné pro děti do 3 let. Malé části. Nebezpečí zalknutí. Vyžaduje dohled dospělé osoby. Obal a adresu si uschovejte, obsahuje důležité informace. Varování: Karavan vydává záblesky, které mohou u citlivých jedinců vyvolat epilepsii. Montáž musí provádět dospělá osoba. Nutný dohled dospělé osoby při hře s vodou. Nesedejte si, nestoupejte si a ani neskákejte na Karavan, vyvarujete se úrazu a poškození produktu. Obsah balení: Obrázkový seznam přiložen. Karavan (přední a zadní část) obsahuje svítící bazén, vodní skluzavku, palandy, koupelnu, šatnu, kosmetický koutek, gril, panenku s outfitem, dvěma doplňky a lahvičkou, místo, kde se panenky občerství, a další doplňky (3 přikrývky, 3 polštáře, 2 štětce, 1 obal na štětce na pudr, 1 plastový pudr, 1 plastová rtěnka, 1 plastová řasenka, 2 gramofonové desky, 3 prostírání, 2 archy se samolepkami, 1 lednička, 1 gril, uhlí na gril, 1 grilovací nástroj, 2 zeleninové špízy, 2 kukuřice, 6 talířů, 4 ramínka, 1 klíček do zapalování, 1 televize, 1 židlička na vysoké noze, 1 schody, 1 bazén). Tip: Ozdobte si Karavan podle sebe přiloženými nálepkami. Důležité informace: Balení obsahuje pouze jednu panenku. Obrázky dalších panenek v přiloženém návodu slouží jen jako ukázka. Před použitím zakryjte hrací plochu, abyste zabránili poškození vodou. Po hraní vždy utřete rozlitou vodu. Abyste zabránili vylití vody, opatrně zvedněte bazén a vylijte z něj vodu. Před uskladněním vždy vylijte vodu z bazénu a nechte vyschnout. Nedávejte vodu do toalety. Před uskladněním nechte panenku a bazén v dobře větrané místnosti důkladně vyschnout. Před tím panenku osušte suchým hadříkem. K sušení nepoužívejte žádné předměty vydávající teplo. Pro lepší výsledek naplňte lahvičku opakovaně a dejte panence napít alespoň dvakrát. Nedávejte panence pít příliš teplou vodu ani ji v příliš teplé vodě nekoupejte. Po každém použití vymáčkněte všechnu vodu z lahvičky I panenky. Nevystavujte postavičku přímému slunci po delší dobu. Nálepky lepte pouze na Karavan a jeho příslušenství, z ostatních povrchů nemusí být dokonale odstraněny. Při zvedání Karavanu držte přední i zadní část současně. Návod: Obrázkový návod přiložen. Pokud dáte panence napít, bude plivat vodu. Tlačítko ve spodní části Karavanu zmáčkněte opatrně a jemně.

Baterie a instalace: Obrázkový návod k výměně baterií přiložen. Produkt baterie neobsahuje, ale budete potřebovat: 6 x 1,5 V AAA (LR3) baterie. Baterie musí instalovat a měnit dospělý. Před prvním použitím musíte vložit čerstvé alkalické baterie. Pomocí křížového šroubováku vyndejte víčka z otvoru na baterie ve spodní části Karavanu. Vložte šest nových baterií, ujistěte se, že jsou vloženy správným směrem (+) a (-) a víčko přišroubujte zpět.

L.O.L. Surprise Glamper karavan 2v1

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat příspěvěk

Hlídání produktu
L.O.L. Surprise Glamper karavan 2v1
Oznámit, až cena klesne pod
Kč s DPH
Oznámit každou změnu ceny
Oznámit, až bude zboží skladem
Váš email