Naše výhody
  • Dárek dle vlastního výběru
  • Doprava od 50Kč
  • Kamenné PARFUMERIE
  • Vlastní sklady
  • Nejnižší ceny
  • Pouze originální parfémy
  • Dodání přes výdejní místa Zásilkovna.cz
  • Tisíce spokojených zákazníků
Hlavní stránka  >  Hračky  >  Hračky pro holky  >  Panenky  >  L.O.L. Surprise  >  L.O.L. Surprise Hairvibes - Česatice, série A
L.O.L. Surprise Hairvibes - Česatice, série A
Sdílej

L.O.L. Surprise Hairvibes - Česatice, série A

Kód: P06291
Výrobce: MGA
349 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Množství
Popis produktu
Komentáře

Navrhni vlastní účesy pro #HAIRVIBES Česatici! Rozbal více než 15 překvapení včetně kombinovatelných paruk, se kterými vytvoříš nekonečně mnoho účesů. V každém balení najdeš nejméně 7 paruk a 3 z nich mají opravdické česatelné vlásky. Paruky jdou snadno sundat a znovu nasadit, takže můžeš měnit účes svojí panence, jak se ti zlíbí. Vykoupej panenku v ledové vodě, uvidíš, čím tě překvapí. Můžeš sesbírat 12 různých Česatic.

Obsah balení:
* 15 překvapení
* 3 nebo více paruk s česatelnými vlásky, 4 paruky s plastovými vlásky
* 1 L.O.L. panenka
* 1 sběratelský plakátek

Nevhodné pro děti do 3 let. Malé části. Nebezpečí zalknutí. Nutný dohled dospělé osoby při hře s vodou. Obal a adresu si uschovejte, obsahuje důležité informace. Obsah balení a jeho barvy se mohou lišit od vyobrazení na obalu. Obal, etikety a připevňovací části nejsou součástí výrobku, odstraňte je před tím, než předáte produkt dítěti. Důležité informace: Před použitím zakryjte hrací plochu tak, abyste předešli případnému poškození vodou. Obrázkový návod přiložen. Nedávejte postavičku do příliš teplé vody (více než 43 °C). Nevystavujte postavičku přímému slunci po delší dobu, může dojít k poškození funkce změny barvy. Po každém použití osušte postavičku suchým hadříkem a nechte vyschnout v dobře větrané místnosti. K osušení nepoužívejte žádné předměty vydávající teplo. Pro přidělání vlasů vložte vnitřní část paruky na hlavu postavičky a pevně přitlačte. Nedávejte paruky do vody, předejdete jejich poškození. Pokud budete do vody dávat postavičku, ponořte pouze její tělo. Dbejte, aby se vlhkost nedostala na přichycovací části paruk a hlavy postavičky. Vlasy nemyjte mýdlem ani vodou a nevystavujte je velkému teplu, dojde k jejich poškození. Pokud se vlasy namočí, vysušte je suchým ručníkem a nechte uschnout. Postavičky kluků jsou anatomicky korektní. Abyste mohli připnout držátko, rozdělte obě části zipu od sebe a připněte ke kouli. Změna barvy: Změna barvy za studena nastane při cca 15 °C, nejlepší efekt je však při 0 °C a méně. Změna barvy za tepla nastane při cca 38 °C, nejlepší efekt je však při 40 °C. Některé postavičky mění barvu v ledové i teplé vodě! Vlasy barvu nemění, nenamáčejte je. Změna barvy se projeví pouze na určitých částech těla postaviček nebo na některých částech jejich příslušenství. Pokud nedojde ke změně barvy dostatečně rychle, může být teplota plastu podobná teplotě vody. Teplota vody, ve které dojde ke změně barvy, může být ovlivněna počasím. Efekt změny barvy má dlouhou, ale omezenou životnost.

L.O.L. Surprise Hairvibes - Česatice, série A

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat příspěvěk

Hlídání produktu
L.O.L. Surprise Hairvibes - Česatice, série A
Oznámit, až cena klesne pod
Kč s DPH
Oznámit každou změnu ceny
Oznámit, až bude zboží skladem
Váš email