Naše výhody
  • Dárek dle vlastního výběru
  • Doprava od 50Kč
  • Kamenné PARFUMERIE
  • Vlastní sklady
  • Nejnižší ceny
  • Pouze originální parfémy
  • Dodání přes výdejní místa Zásilkovna.cz
  • Tisíce spokojených zákazníků
Hlavní stránka  >  Hračky  >  Hračky pro holky  >  Panenky  >  L.O.L. Surprise  >  L.O.L. Surprise Lights Pets Neonové zvířátko
L.O.L. Surprise Lights Pets Neonové zvířátko
Sdílej

L.O.L. Surprise Lights Pets Neonové zvířátko

Kód: P06302
Výrobce: MGA
319 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Množství
Popis produktu
Komentáře

Jaké Neonové zvířátko se stylovým účesem skrývá pod extra dlouhými chloupky? Každá vrstva balení může napovědět, jaké zvířátko najdeš uvnitř. Sesbírej všech 18 Neonových zvířátek. Balení také obsahuje světlo, které odhalí neonové barvy na zvířátkách.

Obsah balení:
* 9 překvapení
* 1 zvířátko s extra dlouhými sundavatelnými chloupky a skutečným účesem
* 1 tajná zpráva
* 1 lahvička
* doplňky
* 1 sběratelský plakátek

Nevhodné pro děti do 3 let. Malé části. Nebezpečí zalknutí.
Důležité informace:
Před použitím zakryjte hrací plochu tak, abyste předešli případnému poškození vodou. Zvířátko mění barvu v teplé nebo ledové vodě. Nedávejte ho do příliš teplé vody (více než 43 °C). Nevystavujte zvířátko delší dobu na přímém slunci. Po každém hraní osušte zvířátko suchým hadříkem a nechte vyschnout v dobře větrané místnosti. K osušení nepoužívejte žádné předměty vydávající teplo. Zvířátko má některé chloupky připevněné napevno a některé chloupky odnímatelné. Při sundávání chloupků za ně jemně zatáhněte, abyste neodtrhli napevno připevněné chloupky. Při namáčení zvířátka do vody chraňte napevno připevněné chloupky (účes), abyste předešli jejich zničení. Nepotápějte zvířátko do vody celé. Baterkou miřte na zvířátko, jeho účes a outfit zblízka, abyste odhalili neonová překvapení. Neonová překvapení se projeví pouze na určitých částech těla zvířátka a doplňcích. Ne všechny doplňky mají neonová překvapení. Baterku nedávejte do vody ani ji nenavlhčujte. Nemiřte světlem do očí! Po každém hraní baterku vypněte, abyste šetřili baterie. Pro vystavení zvířátka v kouli ho umístěte botičkami do stojánku ve vzpřímené poloze a lehce mu zakloňte hlavu dozadu. Vyhněte se přehnané síle při naklánění hlavy postavičky. Změna barvy: Změna barvy za studena nastane při cca 15 °C, nejlepší efekt je však při 0 °C a méně. Změna barvy za tepla nastane při cca 38 °C, nejlepší efekt je však při 40 °C. Změna barvy se projeví pouze na určitých částech těla zvířátka nebo na některých částech jeho příslušenství. Chloupky barvu nemění. Nenamáčejte je do vody. Pokud nedojde ke změně barvy dostatečně rychle, může být teplota plastu podobná teplotě vody. Teplota vody, ve které dojde ke změně barvy, může být ovlivněna počasím. Efekt změny barvy má dlouhou, ale omezenou životnost.

Varování:
Tento typ výrobku obsahuje knoflíkové baterie. Spolknutí knoflíkové baterie může do 2 hodin způsobit vnitřní chemické popáleniny a následně smrt. Použitých baterií se ihned zbavte a nové neskladujte v dosahu dětí. Pokud došlo ke spolknutí baterie, ihned vyhledejte lékařskou pomoc! Dospělý by měl informovat o tomto nebezpečí potenciální uživatele a baterie držet v bezpečné vzdálenosti od dětí.

Baterie a instalace:
3 x 1,5 V AG3 (LR41). Baterie musí instalovat a měnit dospělý. Pomocí křížového šroubováku vyndejte víčko z otvoru na baterie pod světlem na baterce. Vložte tři nové baterie, ujistěte se, že (+) a (-) jsou vloženy správným směrem, a víčko přišroubujte zpět. Bezpečnostní informace k bateriím: Pro delší výdrž používejte alkalické baterie správného typu. Dbejte správné polarity. Nepoužívejte současně baterie různého stáří, typu, nenabíjecí s nabíjecími. Baterie nezkratujte. Pokud výrobek delší čas nepoužíváte, vyjměte baterie, abyste předešli jejich vytečení. Vybité baterie vyjměte. Použité baterie odevzdávejte na sběrných místech. Nenabíjejte nenabíjecí baterie. Nabíjecí baterie nabíjejte pouze pod dohledem dospělého. Před nabíjením baterií je vyjměte z výrobku. Baterie nevystavujte ohni, mohly by vytéct nebo explodovat.

L.O.L. Surprise Lights Pets Neonové zvířátko

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat příspěvěk

Hlídání produktu
L.O.L. Surprise Lights Pets Neonové zvířátko
Oznámit, až cena klesne pod
Kč s DPH
Oznámit každou změnu ceny
Oznámit, až bude zboží skladem
Váš email